مظلوم‌نمایی و جنجال حقوق بشری

هیاهو و جنجال آفرینی یکی از سیاست‌های تبلیغی بهائیت است؛ یعنی بهائیان می‌بایست به گونه‌‌ای رفتار کنند که جامعه نسبت به آنان حساس شوند؛ مثلاً با نقض قوانین، اسباب برخورد با خود را فراهم می‌کنند؛ یعنی دست به جرم‌هایی می‌زنند که سبب برخورد با آنان می‌شود؛ برای نمونه در آشوب‌ها و فتنه علیه حکومت، نقش آفرینی می‌کنند؛ وقتی دستگیر و زندانی شدند، مظلوم‌نمایی کرده و دست به هیاهو و جنجال‌آفرینی می‌زنند، آنگونه که دیگران بگویند: «چرا با اینان برخورد می‌شود؟ چه شده؟ چه کرده؟ یا پرسش‌هایی از این قبیل». این شیوه سبب پرآوازه شدن نام بهائیت در میان کسانی می‌شود که تا آن زمان حتی نام این جریان را هم نشنیده بودند؛ آنگونه که حس کنجکاوی افراد را تحریک کرده و سبب می‌شود که موضوع را پیگیری کنند.
بعد بهائیان با منحرف کردن افکار عمومی، آیین و اعتقادات خود را دلیل برخورد با خود معرفی می‌کنند تا دیگران نام بهائیت را بشنوند و بگویند: «إ شما بهائی هستید؟ به خاطر بهائی بودن با شما برخورد می‌کنند؟ و پرسش‌هایی از این قبیل.»
تعطیلی‌های بلند مدت مغازه‌ها، تبلیغات ممنوعه، اقدامات ممنوعه سیاسی، برهم زدن نظم دانشگاه‌ها، قبرستان‌سازی‌های بدون مجوز و ممنوعه از جمله خودزنی‌های بهائیت است که سبب جنجال‌آفرینی ‌آنان می‌شود که با همکاری‌های نهادهای بین المللی و دولت‌های استعماری به تصویب تحریم‌هایی همچون حقوق بشر و … می‌انجامد، زیرا آنان در پی اهداف استعمارگران گام برمی‌دارند و پیوسته از محدودیت‌ها و محرومیت‌های خود سخن می‌گویند و حس ترحم دیگران نسبت به خود را بر می‌انگیزند و ناآگاهان هم که تحت تأثیر سخنان آنان قرار می‌گیرند، مظلومیت آنان را باور می‌کنند.
تعطیلی مغازه‌های بهائیان، جلوگیری از قبرستان‌سازی‌های غیر مجاز و زندانی شدن آنان به جرم آشوبگری و اقدام علیه امنیت ملی و … از جمله کارهایی است که بهائیان دست خود را به آن می‌آلایند تا برای شیپورهای رسانه‌های معاند خبرسازی کنند و این گونه با فشار آوردن به حکومت، اسباب آزادی فعالیت‌های تبلیغی خود را فراهم آورند تا به جامعه ذهبی دست یابند؛ همان حکومتی که در زمان محمد رضا شاه پهلوی مقدماتش را فراهم آورده بودند و انقلاب اسلامی در چند قدمی تحقیقش، جلوی آن را گرفت و داغ آن را بر دلشان گذاشت، آنگونه که در طی این چند دهه، پیوسته همه تلاش خود را برای نابودی این انقلاب به کار بسته و به خواست خدا ناتوان بوده‌اند.

پيگيري مقالات در تلگرام با كليك روي آدرس زير:

https://telegram.me/bahaiat_net

https://telegram.me/joinchat/BkW_SUFwlMXotBYfp0OE7A