رقص و پایکوبی بهائیان در محرم

به گزارش مشرق به نقل از جام نيوز،در حالي كه مردم ايران اسلامي سراسر در ماتم و عزاي سيد و سالار شهيدان به سر مي برند و ديگر هموطنان از اقليت هاي مذهبي كشورمان نيز با آنها همدردي مي كنند، شبكه بهائيان وابسته به دولت انگليس، مجلس بزم و شادي به راه انداخت.
شبكه مبتذل و ضد ايراني موسوم به «من و تو» در كنار ترويج ازدواج به سبك سكولار، ماه محرم را به مجلس رقص و پايكوبي تبديل كرد.

3 Comments

 1. باید هم اینگونه باشند تا شاید بتوانند اسلام را بکوبند اما نمی دانند دستگاه امام حسین علیه السلام را هر چه بیشتر بکوبند بیشتر منتشر می شود و تاثیر می گذارد.

 2. سلام
  احتراما به عرض میرسانم که از دو حال خارج نیست
  یا یک مدعی پیامبری راستین است که متعلق به همه جهان است یا دروغین است که در موردش بحث نمیکنم
  اما در هر صورت تولد فرد دست خودش نیست
  این نمیتواند ایرادی بر ایشان وارد کند انگار بگوئیم “میرزا حسینعلی نوری چون میخواست علیه ادیان اقدام کند طوری عمل کرد که در دوم محرم به دنیا آید”!!
  به دید منطقی : اگر پیامبری راستین باشد که بحثی نیست و کارشان مردود نه، اما اگر دروغین باشد حتی اگر عاشورا را تا شصت روز هم عزا بگیرند امتیازی نخواهد بود، ریشه را بچسبیم تا بحث به تک تک برگها نرسد چون از حد شمارش خارجند!!
  باز هم از اساتید عذر میخواهم که جسارت کردم

  • ما کاری به تولد اشخاص یا پیامبر بودن یا نبودن نداریم، چون ولادت دست شخص نیست و تنها با قدرت الاهی ممکن است، لیکن صحبت ما با حرمت شکنی است، اینکه همه مناسبتهای تاریخی از هجری به شمسی و میلادی بازگردد جز اول و دوم محرم که مسلمانان عزا دارند.
   این تدبیر، بی دلیل نمی تواند باشد؛ البته باید انصاف هم رعایت شود و آن اینکه خود میرزا حسینعلی چنین نکرد، بلکه سران پس از او چنین دستور دادند.

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


شانزده − نه =