هشدار انصار الله یمن نسبت به فعالیت‌های جریان‌های بهائیت و احمدیه

«عبدالملک بدرالدین الحوثی»، رهبر جنبش انصار الله یمن درباره گسترش بهائیت در این کشور هشدار داد.

وی که به مناسبت اولین جمعه ماه رجب سخنرانی می‌کرد، اظهار داشت که دشمن از طریق جنگ نرم به دنبال به زانو درآوردن مردم یمن است.

رهبر انصارالله یمن با بیان اینکه این جنگ به طرق مختلف اصول و مفاهیم مردم یمن و مسلمانان را حتی در اصول اصلی هدف قرار داده، فعالیت دوباره فرقه بهائیت در یمن را بخشی از جنگ نرم دانست.

وی گفت: «هم‌اکنون در یمن فعالیت جدید در چارچوب این جنگ شروع شده است که آن همان فعالیت بهائیت است».

سید عبدالملک الحوثی اظهارداشت که تفکر شیطانی بهائیت به دنبال ضربه زدن به اسلام بوده و به صراحت و وضوح جنگ فکری علیه آن آغاز کرده و در صدد است برخی را به خروج از دین اسلام و ارتداد و کفر قانع کند.

وی با انتقاد از حمایت غرب از این فرقه ضاله اظهار داشت که دولت از اختیارات قانونی خود برای مقابله با ان تفکر انحرافی استفاده می‌کند، آمریکایی‌ها، انگلیس‌ها و فرانسوی‌ها در حمایت از آن صدای خود را بالا می‌برند.

رهبر جنبش انصارالله یمن گفت که منشأ و مرکز بهائیت شهر «عکا» واقع در فلسطین اشغالی بوده و رژیم صهیونیستی از تحرکات آن حمایت کرده و این فرقه برای فعالیت‌های خود از آزادی کامل در فلسطین اشغالی برخوردار بوده و از آنجا به همه دنیا نفوذ می‌کند.

الحوثی در ادامه تأکید کرد که تمرکز بهائیت تخریب چهره اسلام بوده و تلاش می‌کند مسلمانان را به خروج از دین اسلام سوق دهد که همه این تلاش‌ها در چارچوب جنگ نرم بوده و اسلام و امت مسلمان را نشانه رفته است.

وی همچنین فرقه «الاحمدیه» را گونه دیگری از تفکر انحرافی در یمن خواند که در حمله به اسلام و تخریب آن، اهانت به مقدسات اسلامی، پیامبر اکرم (ص) و سایر انبیا به بهائیت شباهت دارد.

یمنی‌ها اولین جمعه از ماه رجب را به دلیل اینکه با آغوش باز اسلام را به عنوان دین خود پذیرفته‌اند، جشن میگیرند.

منبع: فارس

لینک پیگیری مقالات در پیام رسانها:

ایتا:
https://eitaa.com/bahaiat

تلگرام:
https://telegram.me/bahaiat_net

https://telegram.me/joinchat/BkW_SUFwlMXotBYfp0OE7A

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*