بهائیان با تحریف تفسیر قرآن تبلیغ بهائیت می کنند؟

تحريف در تفسير قرآن، راه جديدي است كه براي تبليغ بهائيت در نظر گرفته شده است.
 به گزارش مشرق در جلسه محفلي بهاييت مصوب شده از طريق رسانه‌ها عبارت “پيامبر اسلام، نگين و زينت انگشتري انبياست” ترويج شود. اين افراد با اشاره به آيه 40 سوره احزاب مي‌گويند بايد پيامبر اسلام را نگين انگشتر انبيا معرفي كنيم نه ختم كننده رسالت انبيا.
 بهائي‌ها مي‌گويند: با تفسير زينت بودن، ما مي‌توانيم خود را ادامه دهنده رسالت انبيا معرفي كرده و اثبات نماييم كه رسالت انبيا خاتمه نيافته و اين رسالت به ما منتقل شده است.
[subscribe2]

8 Comments

 1. آنان آیات دیگری را هم برای اثبات خود استفاده کرده اند که همه ی این استدلال ها توسط مسلمانان جواب داده شده است. برای مشاهده استدلال به آیات دیگر به لینک وبلاگ وارد شوید.

  • سلام
   تو وبلاگت که نظراتم محو میشود.
   اگر گذارت این طرفها افتاد بخوان.
   آیا همه جوابها حتما مورد تایید حضرت صاحب الامر هم هست؟ اگر بهائیان شخصا جواب میدهند را نمیدانم اما مسلمان باید برای تفسیر حتمی قرآن نزد حجت زمان خود رود.
   شش روز نظام افرینش هم حدود شش هزار ساله ادیان سامیست (حدود از آن جهت که سالشمار اقوام مختلف گوناگون است) و تدبیر امر همان دیانت است. قرآن بی دلیل مدت زمان ازائه نداده. آخرش نگفتید هزار سال مدل بر چیست فقط گفتید آنچه که ابوالفضائل گفته درست نیست.
   بدرود

   • سلام، شما نظر می دهید و ما آن را با پاسخش نمایش.

    تفسیر قرآن بنا به شواهد و روایاتی که از پیامبر خاتم و ائمه اطهار علیهم السلام موجود است، نزد ما هست، ولی برخی موارد، بله نیاز به تفسیر مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف هست که تا نیاید، گره از کار بشر باز نشود، البته در برخی موارد خود ایشان به گونه هایی گره ها را باز میکنند..

    درباره این متن (شش روز نظام افرینش هم حدود شش هزار ساله ادیان سامیست (حدود از آن جهت که سالشمار اقوام مختلف گوناگون است) و تدبیر امر همان دیانت است. قرآن بی دلیل مدت زمان ازائه نداده. آخرش نگفتید هزار سال مدل بر چیست فقط گفتید آنچه که ابوالفضائل گفته درست نیست.) کمی توضیح دهید که چه می خواهیم، در خدمتتان هستم…

  • سلام
   البته اصلیترین مطلب حرف شارع یا مدعی شارعیت است. او مطالبی دیگر گفته که اصلا اینجا به چشم نمیخورد. مثلا خورشید دیروز و امروز و برابری پیامبران از جهت اتصالشان به خدا که همگی از یک منبع هستند و تفاوت تنها ظاهری و مقتضیات زمانی را شامل است و ….
   بدرود

   • سلام، دوست عزیز ما نیز معتقدیم که پیامبران از جهت دریافت وحی و ارتباط با خدا با هم برابرند، کاری هم به تفاوتهای ظاهری نداریم.
    اصل این است که این ارتباط خدا را داشته باشند تا پیامبریشان اثبات شود، اگر پیامبری وحی را دریافت و توانست اثبات کند که با خدا در ارتباط است، دیگر جای هیچ سخنی نیست، میرزا حسینعلی نوری، نمی توان این را ثابت کند و در اثبات پیامبریش ناتوان است…

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


1 × 1 =