شهوت قدرت، راز ازدواج‌هاي تشکیلاتی

ازدواج‌های تشکیلاتی امری مرسوم در بین گروهک‌ها و طیف‌های مختلف ضد انقلاب بوده است. جوانانی که فریب شعارهای پوچ و توخالی و وعده و وعیدهای دروغین سرکردگان این گروهک‌ها را خورده و جذب آنان شده‌اند، پس از ورود به تشکیلات متوجه این موضوع می‌شوند که این گروهک‌ها توسط عده‌ای منفعت‌طلب و سوء استفاده‌گر اداره می‌شود که نه تنها دلشان برای مردم این سرزمین نمی‌سوزد بلکه از به اصطلاح مبارزه‌شان با نظام اسلامی و مردم ایران تنها دنبال پر کردن جیب خود و پرداختن به عیش و نوش‌ها و شهوترانی‌هایشان در اروپا و آمریکا هستند. لذا آن‌ها نیز به تکاپو می‌افتند هر چه زودتر خود را از حالت ابزار بودن در دستان سران خارج کرده و به نوعی به جمع دستوردهندگان درآیند. معمولاً یکی از روش‌هایی که در فرق ضاله و گروهک‌های ضد انقلاب جهت رشد سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، ازدواج تشکیلاتی با یکی از فرزندان سران فرقه یا گروهک بوده که به عنوان راهکاری سریع و میان‌بری در دسترس استفاده می‌شود.

هفته‌های گذشته شاهد يكي از اين ازدواج‌ها بودیم كه مربوط به اعضای فرقه ضاله بهائیت است. در همین راستا «فرید.ص» از عناصر بهایی ساکن کرج با «ت.طائفی» ازدواج نموده است. «ت.طائفی» دختر «روح‌الله طائفی و فریبا کمال‌آبادی» از سران و رهبران فرقه ضاله بهاییت در ایران است. «فرید» با هدف رشد در تشکیلات و فرقه اقدام به فریب دادن طائفی و دخترش کرده است. «ت.طائفی» در انگلیس مشغول تحصیل است و البته به ایران نیز رفت‌و‌آمد دارد و خواهر دیگرش «الحان» نیز ساکن انگلستان است. این بدین معنی است که «فرید» میان‌بر خوبی را جهت پیشرفت در بین بهائیان پیدا کرده است چراکه وی از این طریق می‌تواند به انگلیس رفته و ضمن تحصیل به اربابان خودشان در دستگاه‌های جاسوسی و امنیتی هم نزدیک شده و فرامین و دستورات جدید و آخرین مأموریت‌ها را دریافت کند و با کمک آن‌ها به جمع رهبران فرقه در ایران اضافه گردد.

يکی دیگر از اهداف وی را می‌توان نزدیک شدن وی به مراکز ثروت بهاییان دانست، چرا که وی با این ازدواج تشکیلاتی دیگر به محرم رهبران بهاییت تبدیل شده و می‌توانند او را در محموله‌های قاچاق خود بازی داده و بی‌گمان از درآمدهای نامشروع آنها چیزی هم عاید وی خواهد شد.

ازدواج تشکیلاتی اما در بین فرقه ضاله و اسرائیلی بهاییت امری مسبوق به سابقه است. ازدواج «بابک.م» با «ل.خانجانی» دختر «علاء‌الدین خانجانی» اشاره کرد. علاء‌الدین پسر «جمال‌الدین خانجانی» یکی از هفت تن اعضای رهبران بهائیان ایران است، که پس از حبسِ جمال، مدیریت شبه نظامیان بهائیت را نیز بر عهده داشت تا جایی که در فتنه سال ۸۸ ردپای وی و میلیشیای تحت امرش به خوبی قابل مشاهده بود. در واقع بابک، نوه یکی از رهبران فرقه را به عقد خود درآورده است. بابک با هدف پیشرفت در تشکیلات و رسیدن به ثروت هنگفت به خانواده خانجانی نزدیک شده است. وی به قدری مورد اعتماد سران این فرقه اسرائیلی قرار گرفته است که علاوه بر آن‌که علاءالدین را در مدیریت شبه نظامیان بهایی کمک می‌کند، بلکه در ماجرای قاچاق عینک نیز وی به عنوان یکی از سرکردگان باند قاچاق توسط نهادهای مسئول شناسایی و به دست قانون سپرده شده است. دختر علاء‌الدین خانجانی به اتفاق همسرش بابک، برادرش فؤاد، لقا از بستگان بابک و همچنین پيام فنائيان در اغتشاشات روز عاشورای سال ۸۸ شرکت داشتند.

به خوبی قابل مشاهده است که در تشکیلات‌های تمامی فرق ضاله، گروهک‌های تروریستی و طیف‌های دیگر ضد انقلاب چیزی به غیر از باندبازی عده‌ای خاص که تنها به دنبال منفعت‌های شخصی و عیاشی خود هستند چیز دیگری نمی‌توان یافت و علی‌رغم آن‌چه از سوی بوق‌های تبلیغاتی‌شان جهت فریب افکار عمومی مبنی بر داشتن هواداران بی‌شمار! منتشر می‌شود، به غیر از اقوام و بستگان سرکردگان این گروهک‌ها کس دیگری به حلقه‌های اصلی و سودبرندگان راه نمی‌یابد و باقی افراد مستقیم و غیر مستقیم درحال خدمات رایگان به سران و بستگان آنها هستند.(1)

با توجه به آن چه خوانديد، جا دارد سئوالاتي از سران اين گروهك‌ها پرسيده شود: «شما كه دختران و زنان را براي ارضاء شهوت (جنسي يا قدرت) مي‌خواهيد و آنان را وسيله مي‌دانيد، چگونه از تساوي حقوق زن و مرد يا بالا بردن و عزت بخشيدن به زن سخن مي‌گوييد؟ چه عزتي به زن بخشيده‌ايد جز آن كه يا او را وسيله شهوت‌راني كرده‌ايد يا از آن به عنوان كالايي تبليغاتي بهره برده‌‌ايد؟»

پانوشت:

1. ر. ك: ديده بان.

5 Comments

 1. کس شعر نگو عزیزم. ترانه در ایران است و انگلیس درس نمیخواند. فرید هم پسر عموی من است. کسی بار نمیکند مزخرفات و اراجیف شما دشمنان را.

  • دوست عزيز، سلام
   تا به امروز بهائيان را به حفظ ظاهر و رعايت ادب مي شناختيم، چه شده…
   به فرض كه حرف شما درست باشد، چه تناقضي است ميان ازدواج دو نفر و بعد حضور در دو كشور، شايد براي استفاده از حاميان انگليسي و … به آنجا سفر كرده است…

 2. دوست عزیز تهمت از بزرگترین گناهان در اسلام است و شما به راحتی تهمت می زنید ، در ضمن اگر اعتقاد دارید بهایی ها برای عوام فریبی محبت می کنند پس شما هم محبت کردن را بیاموزید ! شما هم با مردم خوب رفتار کنید ، حق کسی را ضایع نکنید ، شما هم انسان بودن را تمرین کنید …

  • دوست عزيز
   آري تهمت در اسلام از بزرگترين گناهان است وتظاهر و دورويي يعني نفاق. شما مي دانيد كه در اسلام، سفارش هاي فراواني درباره محبت به خانواده (به ويژه همسر و فرزند دختر) و حتي ديگران (حقوق همسايگان كه شب گرسنه نخوابند، همكاران و …) وجود دارد و بخشي از آن در كتاب مفاتيح الحيات آيت الله جوادي آملي آمده است؛ ولي هيچ گاه ما براي عوام فريبي و تظاهر، محبت نمي كنيم و براي چنين كاري محبت كردن را نمي آموزيم.
   در ضمن خوب است بدانيد هيچ يك از اديان الهي به اندازه اسلام درباره اخلاق، محبت و رفتار پسنديده به ديگران سفارش نكرده است.
   اگر حقي از شما ضايع شده است، اعلام كنيد تا جبران شود…

 3. خندیدم باید از افکار مریض شما فیلم تهیه کرد چطور آنقدر عقب افتاده و مفلوکید؟ کی اینطور شدید ؟ از اول اینجور تربیت شدین یا بعدا مغزتون شستشو داده شده؟؟؟ توهمات شما خیلی مضحکه انشاالله خدایتان شفا ببخشد. پ.ن: دنیا در مورد صلح و محبت به نوع انسان حرف میزنند شما هنوز با هموطنانتان در جنگید.

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


5 × 4 =