تأثيرپذيري داعش از آزادي‌هاي جنسي بهائيت

اخبار رسیده از عراق حاکی از آن است که اخیرا گروهک تروریستی تکفیری خلافت اسلامی موسوم به داعش در فتوای سخیف و موهن خود، ازدواج میان خواهر و برادر را حلال اعلام کرد.

خلافت اسلامی داعش اعلام کرد: بنا بر فتاوای علمای اسلام، مبنی بر تکثیر و افزایش جمعیت مسلمانان، علمای داعش اجازه دادند که برای بیشتر شدن جمعیت مسلمین مجاهد،  مجاهدان و رزمندگان اقدام به ازدواج با خواهران خود کنند تا که هرچه سریعتر خلافت اسلامی شاهد رشد چشمگیرمسلمانان باشند.

شایان ذکر است، گروهک تروریستی – تکفیری “داعش” از تکفیری ها درخواست کرده که اقدام به تولید مثل کنند تا تعداد نیروهای این گروهک بیش از پیش شود و دولت محکمی به وجود بیاید!(1)

اين فتواي داعش چيزي شبيه احكام ازدواج بهائيت است كه بعيد نيست تأثيرپذيرفته از اباحه‌گري‌هاي اين گروهك سياسي باشد، زيرا در بهائيت نيز ازدواج با محارم به جز زن پدر تحريم نشده است، از اين رو بهائيان تنها با زن پدر خود نمي‌توانند ازدواج كنند، يعني ازدواج با ديگر محارم اعم از خواهر، عمه و خاله و … جايز است، زيرا عبد البهاء درباره احكامي كه حرمتش اعلام نشده است، حكم به جواز داده و مي‌گويد: «عدم ذکر در الواح الهی نفس جواز است زيرا منهی از نصوص استنباط مي‌شود»(2)

اين گونه حكم صادر كردن حاكي از نگاه سران اين گروهك هاست و نشان مي‌دهد كه آنان پيش از هر چيز به افزايش جمعيت خود مي‌انديشند و در اين مسير، هدف وسيله را توجيح مي‌كند. اين وسيله هر چه مي‌خواهد باشد مهم نيست، زنا، ازدواج با محارم يا هر چيز ديگر. در برخي از اين فرقه‌ها همين آزادي‌هاي جنسي، گونه‌اي از راه جذب و تكثير جمعيت است.(3)

اين نگاه پشت پرده اين فرقه‌ها را نشان مي‌دهد و بر حق‌جويان نشان مي‌دهد كه اينان درد دين ندارند كه اگر داشتند، كمي و زيادي پيروانشان مهم نبود، بلكه كيفيت مهم بود. اگر درد دين داشتند، از هر راهي در پي جذب مشتري و پيرو نبودند، همانگونه كه سيره پيامبران و امام (عليهم السلام) چنين خبري را به ما مي‌دهد.

پانوشت:

1. داعش ازدواج خواهر و برادر را حلال كرد. (اديان نيوز)

2. عبدالحمید اشراق خاوری، مائده آسمانی، موسسه چاپ مطبوعات امری، ۱۲۹ بدیع، ج ۲، ص ۴۲.

3. لواط، زنا و ازدواج با محارم (پايگاه جامع شناخت بهائيت).

منبع: پايگاه فرق، اديان و مذاهب

[subscribe2]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


سه × 4 =