بهائیان یک به یک مسلمان می شوند…

پس از خبر مسلمان شدن خانم مهوش روز خوش، امروز خبر دیگری به دستمان رسید که خانم دیگری نیز از بهائیت به آغوش گرم اسلام باز گشته است.
البته این اخبار، تعجبی ندارد، هر که تعصبات خود را کنار گذارد و چشم حقیقت بین خود را بگشاید، چنین خواهد کرد.
باید دانست: گرایش به هر دین و مذهبی بر اثر جاذبه های آن دین و مذهب است، برخی به دنبال کمال معنویند و آن را در احکام و عقایدی می جویند که از سوی خدای سبحان بوسیله پیامبر الاهی ارائه شده است، و برخی به دنبال کمال دنیوی هستند و آن را در آزادی از قید و بند بایدها و نبایدهای الاهی می پندارند؛ غافل از آن که کمال دنیوی در پی کمال معنوی است و هوا و هوس گذراست.
آن که دین نداشته باشد، دنیا هم ندارد. کمالهای دنیایی نظیر پول، مقام و مانند اینها زود گذر است. بسیار بوده اند که شب ثروتمند خوابیده و صبح فقیر از خواب برخاسته اند. مثل مشهوری هم هست که اگر این میز ریاست و … (جایگاه) ماندنی بود به تو نمی رسید.
آن که در پی کمال معنوی است، هم محبوب خالق است و هم محبوب خلق؛ چون خدا دلها را به سوی سوق می دهد: ﴿إِنَّ الَّذینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمنُ وُدًّا﴾1.  پس چنین ره پوی صالحی، هم پسندیده آفریدگارست و هم محبوب آفریدگان. از اینرو، بندگانی كه دوستدار اویند، دعایش می‏كنند و دعای برخاسته از دلهای پاک، اثرگذار است.
حال از مستبصر جدید بهائی بدانید:
فاطمه احمدیان‌فرد زن 60 ساله‌ای است که بعد از شفا یافتن فرزند کوچکش که او را در اختیار اجرا کنندگان تعزیه سیدالشهداء (ع) قرار داده بود، از هرچه جاهلیت و اعتقادات خرافی و بی اساس در فرقه بهائیت بود تبری جسته و به دین مبین اسلام گروید.
وی ماجرای گرایش خود به اسلام را اینگونه شرح می‌دهد: یکی از همسایگان ما در آن سال‌ها هر سال تعذیه اباعبدالله الحسین (ع) را اجرا می‌کردند و در آن سال از من خواستند پسر کوچکم را که در آن موقع بیمار بود برای نقش حضرت علی اصغر(ع) در اختیار آنها قرار دهم و من موافقت کردم.
احمدیان‌فرد از امید به شفای فرزندش گفت و افزود: وقتی پسرم را برای اجرای تعزیه دادم، امید زیادی به شفای او داشتم و در دل از امام حسین(ع) خواستم تا او را شفا دهد که بعد از مدتی کم‌کم علائم بهبودی در فرزندم مشاهده شد و بعد از مدتی حال او بهبود یافت.
وی که در حال حاضر در یکی از مناطق دورافتاده و محروم خرمشهر به همراه فرزندانش زندگی می‌کند از کمک‌های مالی و معنوی افراد خیر در خرمشهر قدردانی کرد و گفت: در طول این سال‌ها بدون کمک این افراد معلوم نبود چه بر سر من و فرزندانم می‌آمد و دعای خیر من همواره بدرقه این افراد که همگی مانند خواهران و برادران من هستند، خواهد بود.
احمدیان‌فرد در مورد اعتقادات فرقه بهائیت می‌گوید: آنها به خدا اعتقادی ندارند و عقایدشان در حد خرافه پرستی و اعتقاد به نیروهای شیطانی است و حتی معدود اعمالی هم که انجام می‌دهند هیچ پایه و اساس دینی ندارد و از نظر تأثیرات معنوی به هیچ عنوان با عقاید مسلمانان قابل قیاس نیست.
وی ادامه می‌دهد: آنها ادعا می‌کنند که احکامشان جدیدتر و برتر از اسلام است و به فرقه خودشان که یک فرقه کاملا سیاسی است رنگ و بوی معنوی می‌دهند درحالیکه اینها یک فرقه کاملا سیاسی هستند که با فریب پیر و جوان، سعی در مخدوش نشان دادن چهره دین مبین اسلام و جایگزین کردن اعتقادات خود دارند بنابراین برای همه آشکار است که چنین اعتقاداتی پایه و اساس نداشته و به هیچ وجه نمی‌تواند برای افراد خیر و صلاحی در پی داشته باشد.
احمدیان‌فرد که از زمان اسلام آوردن در تمام مناسبت‌های مذهبی شهرستان خرمشهر مشارکتی فعال دارد و دین اسلام را بهترین دین می‌داند و معتقد است که در سایه اسلام توانستم به همه چیز برسم و حتی محرومیت مالی هم از زمانی که مسلمان هستم برای من مسئله مهمی نیست و چون به خدا ایمان دارم همه کارها را به او سپرده‌ام.
وی در پایان گفت: هیچ دینی نمی‌تواند احکام و اعتقاداتی همچون احکام دین اسلام را به پیروان خود ارائه دهد، زیرا کامل‌ترین و مفیدترین دستورات دینی، دستورات دین اسلام هستند که فرد با اعتقاد و پایبندی به آنها خود را در جایگاهی می‌یابد که ابرار و صالحین هستند.
پانوشت
1. قرآن کریم: سوره مریم، آیه 91.
ر. ک: فارس

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


11 + 3 =