تعطيلي آكادمي موسيقي شبكه بهائي «من و تو»

آکادمی موسیقی تلویزیون بهایی «من و تو» که هر ساله در قالب مسابقه خوانندگی برگزار می‌شد، امسال برگزار نمي شود تا از نقد مخاطبان در أمان مانده و افتضاحات اخلاقيش به دست فراموشي سپرده شود.

در سال‌های گذشته، افرادی به عنوان خواننده برگزیده از سوی بینندگان معرفی مي شدند که بعدها زمزمه تبانی آن افراد با عوامل تلویزیون من و تو شنیده شد.

سال گذشته  نيز تجاوز «تیام بصیر» از عوامل من و تو به یکی از دختران برگزیده سال و خودکشی این خواننده، توسط پریسا سحرخیز -مجری جدا شده از من و تو- افشا شد و یک رسوایی بزرگ برای شبكه بهائي من و تو به ارمغان آورد.

هرچند بعد از افشای این خبر، دختر مورد نظر، با تهدید و تطمیع باند من و تو در برابر دوربین قرار گرفت و اصل ماجرا را به صورت تصنعی تکذیب کرد و بعد دست به خودكشي زد؛ اما تجاوز رها اعتمادی [اعتماد] گرداننده اصلی برنامه آکادمی و یکی از تصمیم‌گیران من و تو، به پسربچه ۱۱ساله و دستگیری وی به جرم قاچاق مواد مخدر، افتضاح دیگر اين آکادمی بود كه لكه ننگي بر پيشاني اين شبكه شد.

اعتمادی از عوامل میدانی فتنه ۸۸ بود که یک بهایی دو آتشه به حساب می‌آيد. پدر وی حسن اعتماد دبیر اتاق خبر «من و تو» است و برادرش نیز، آشپز دربار پهلوی بوده است.

آکادمی موسیقی تلویزیون من و تو، به دامی برای دختران علاقه‌مند به موسیقی در خارج از کشور تبدیل شده بود. دامی که سردمدارانش کیوان و مرجان عباسی، صاحبان من و تو  هستند و باند قاچاق دختران به کانادا و آمریکا را نيز اداره مي كنند.

گفتنی است تلویزیون بهایی «من و تو» افشاگری کیهان را عامل اعتراض به آکادمی همجنس بازان اعلام کرده است!

منبع: کیهان

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


2 + 1 =