انتقال قدرت از بهاء الله به عبدالبهاء

ميرزا حسينعلي، از همان ابتدا چيزي را از پيروان خود مي خواست، كه در همه اديان الاهي، ممنوع و حرام بود. حسينعلي بهاء سجده بر خود را از همگان مي خواست، تا زنده بود بر خود او و پس از مرگ بر قبرش. اين در حالي است كه در همه اديان الاهي سجده بر غير از خدا ممنون و حرام است.

5 Comments

 1. سلام تصوير جالب و درخور تاملي بود راستي كه اينها همش دنبال پول و مقام بودند. پول ماليت اموال و مجازات زنا و … را كه مي گرفتند و جايگاه هاي خدايي و … براي خودشون درست مي كردند تا جايي كه خودشونو قبله مي كردند و مي خواستند مردم به دست و پاشون بيفتن.

 2. حسینعلی نوری و علی محمد باب علاوه بر اینکه بدنبال قدرت بودند بخاطر این بهائیت را تبلیغ می کردند که اسلام را نابود کنند . چون در دوران مسلمانی شان اسلام زیاد به مزاجشان خوش نیامده بود.

 3. سلام
  این حرفا الکی
  چرا یه طور دیگه به اونا نگا نمیکنید؟
  اونا هم مثل ما اسانن اگه واقعا ادعای مسلمونی میکنید به اون ها هم به این دید نگاه کنید و بهشون احترام بگذارید
  یکم فک کنید

  • ما هم بهائیان را انسان می دانیم و هر انسانی محترم است، ما برای همه انسانها احترام قائلیم، لیکن برای باورهای خرافی احترامی قائل نیستیم ولی این نباید اینگونه بر داشت شود که ما برای انسانها احترام قائل نیستیم بلکه به باورهای خرافی احترام نمی گذاریم که این باعث شده بعضی با جو سازی بگویند ما برای انسانها احترام قائل نیستیم.
   ما حتی برای حسینعلی بهاء و عباس افندی هم احترام قائلیم، لیکن ادعاهایی که توان اثباتش را نداشتن، بی ارزش و غیر محترم می دانیم…

 4. همه آدما محترمن ولی آیا یک آدم تجاوز گر و یا یک قاتل زنجیره ای یا یک آدم به هر دلیل بد هم قابل احترامه؟ بهاییها هم مثل این آدما هستن.این هم که میبینی خودشونو مظلوم جلوه میدن،باید این کارو بکنن.اگه تو سر ما بزنن که نمیتونن گولمون بزنن.پس با محبت و محترم نشون دادن خودشونه که خودشونو آدمای صلح دوست و متفکر و مظلومی نشون میدن

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


5 × سه =