سالروز دستور استعماري حذف حجاب

امروز، سالروز اجرای طرح استعماری حذف حجاب توسط رضا خان ملعون است که در سال 1314 هجری کلید خورد و به کشف حجاب شهرت یافت.

البته این پروژه هر چند به رضا خان نسبت داده می شود، لیکن طرحی بود که پیش از او توسط طاهره قره العین اجرا شده بود.
قره العین نخستین زن پیرو سید علی محمد باب بود که از بنیان گذاران بهائیت شد. او کسی بود که با سر و سینه باز در میان مردم حاضر شد و به صورت رسمی دین اسلام را نسخ شده اعلام کرد و دستور کشف حجاب داد.
رضا خان نیز پس از آن که با حمایت بهائیت به سلطنت رسید، از انگیس که عروسک گردان بهائیت است، دستور گرفت که حجاب را از میان ایرانیان بردار تا با رواج بی بند و باری به خواسته های استعماری خود برسند از این رو بود که حجاب را ممنوع کرد و هر زن محجبه ای را که در خیابان ها می دیدند، چادر و روبنده از سرش بر می داشتند.كشف حجاب در پايگاه جامع شناخت بهائي ت

این طرح امروزه نیز در کشورهای اروپایی خبرساز شده است، چرا که حجاب مصونیت است و زنی که حجاب داشته باشد، به خواسته های نامربوط بیگانگان پاسخ نمی دهد.
حجاب خود نشانه و مبلغ عفاف است، زیرا هرزه ها به سراغ زنان عفیف و چادری نمی روند چون می دانند اینان اهل هرزگی نیستند. در خبرهایی که از کشف حجاب خانم لاکانی در رسانه های آمریکا خواندیم و دیدیم، این مساله به خوبی نمایان است، زیرا خانم مجری در آن برنامه از دختر مسلمانی خبر داد که با حجاب کامل در صدا و سیمای آمریکا مشغول کار است.
اگر حجاب برای او محدودیت داشت، او به این مرحله نمی رسید. لطفا به بخش عفاف و حجاب این وبلاگ مراجعه فرمایید تا به چشم خود زنانی را ببینید که بی حجاب بودند و حجاب را برگزیدند. از زبان آنان بشنوید که حجاب محدودیت است یا مصونیت.
اگر حجاب محدودیت بود، هنگامی که ممنوع شد زنان از این قانون پیروی می کردند نه اینکه تظاهرات کنند و با این قانون مخالفت کنند.
همانگونه که می دانید، این مخالفت ها به قیمت جان بسیاری از زنان محجبه تمام شده است. آیا اگر محدودیت بود کسی حاضر می شد جان خود را برای محدودیت بدهد؟
در کشورهای اسلامی که حجاب هست، عفاف و سلامتی بیشتر است یا کشورهایی که بی حجابند؟
راستی اگر حجاب بد است، چرا راهبه های مسیحی با حجابند؟
اگر حجاب بد است چرا خدا در قرآنی که همه ادیان به اعجاز آن معترفند، زنان را به حجاب فرا می خواند؟
آیا خدا مخلوقات خود را به بدی خوانده است؟
کدامیک از دستورات اسلامی به صلاح انسان نیست و یا به ضرر جامعه بشری است؟
این همه ورزش کار محجبه زن داریم که مدالهای طلا و … آورده اند، به نظر شما اگر حجاب محدودیت بود، این دختران و زنان مسلمان به این مدالها و مقام ها دست می یافتند؟

1 Comment

  1. سلام
    حاشا از این کذب.
    راست و کذب و کم و زیاد و سند و بی سند …. چسبیده به هم.
    طوری نیست. تا وقت داری بارت رو سنگینتر کن. حداقل گره خیلی کور نزن موقع پشیمونی گره کور بدقلقی میکنه.
    بدرود.

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


6 + 19 =