نقش بهائيان در نسل كشي غزه

رابطه متقابل بهائيت با اسرائيل

بهائیان که از اجيران رژیم صهیونیستی و زاده استکبار غرب به‌حساب می‌آیند تلاش زیادی در موجه جلوه دادن اعمال کثیف و شنیع این رژیم اشغالگر دارند. در همین خصوص در رسانه‌های ماهواره‌ای، شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی دستور کار بیت‌العدل مظلوم‌نمایی و وارونه جلوه جنایات اسرائیل غاصب است که از سوی بیت‌العدل به بهاییان ابلاغ‌شده و آن‌ها نیز مانند گذشته در اجرای فرمان‌ها بیت‌العدل تلاش گسترده‌ای دارند.

فیس‌بوک‌های بهاییان مملو از مطالب در توهین به مسلمانان غزه و حمایت از رژیم صهیونیستی است. شاید امروز بیش از گذشته معنای سخن روحیه ماکسول همسر شوقی افندی آخرین سرکرده بهائیت روشن شود که می‌گوید: «…ما به اینجا (اسرائیل) تعلق داریم؛ اگر قرار باشد قائل به تمیز و امتیاز هم شد من ترجیح می‌دهم که جوان‌ترین ادیان دریکی از تازه‌ترین کشورهای جهان نشو و نما نماید و در حقیقت باید گفت آینده ما چون حلقات زنجیر به‌هم‌پیوسته است.»(۱)

در روزهای اخیر ویدئویی از صحبت‌های دختربچه‌ای اسرائیلی در فیس‌بوک بهاییان به اشتراک گذاشته می‌شود وی به زبان انگلیسی پیامی را به کودکان غزه می‌دهد.

در این پیام ویدئویی دیکته شده بیان می‌شود که حماس عامل اصلی این جنایات و کشتار مردم است و خواستار عدم مقاومت حماس می‌شود.این در حالی است که بر اساس تصاویر مستند از مدارس رژیم صهیونیستی از دبستان به کودکان آموزش داده می‌شود تا مردم فلسطین را تهدید جمعیتی نامیده و به‌هیچ‌عنوان آن‌ها را به‌عنوان انسان تلقی نکنند.

در ادامه ویدئو دختربچه به پرتاب موشک‌ها از حماس به اسرائیل اشاره دارد و با مظلوم‌نمایی می‌گوید حماس می‌خواهد او را بکشد. این اقدامات در حالی است که رژیم صهیونیستی حتی در آتش‌بس هم حمله را ادامه می‌دهد چرا اسرائیل پناهگاه‌ها و بیمارستان‌ها و مساجد را بمباران کرده و حتی به مراکز درمانی سازمان ملل که از قبل نقشه و محل آن‌ها در اختیار این رژیم قرارگرفته است هم رحم نکرده و آن‌ها را بمباران می‌کند.

در پایان این ویدئو این کودک آرزوی می‌کند صلحی به وقوع بپیوندد به‌شرط آنکه دیگر به قول او تهدیدی بنام حماس وجود نداشته باشد تا اسرائیل با بی‌شرمی تمام به جنایات روزافزون ادامه دهد. ابراز خوشنودی بهاییان در کشتار مسلمانان فلسطینی جای تعجبی ندارد چراکه از دیرباز هر جا که پای آسیب‌رسانی به مسلمان در کار بوده بهاییان پیش‌قدم بوده‌اند.

پانوشت:
۱. مجله اخبار امری سال ۱۳۴۰ شماره دی‌ماه صفحه ۶۰۱.
منبع: جهان نيوز

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*