كلاهبرداري وكيل بهائي از بانك تجارت

آقای سروش زایوالا وکیل بهایی که به همراه خواهر و برادرش از حامیان اصلی جریان جهانی سازی فرقه ضاله بهائیت می باشند و از طریق کشور هندوستان اقدامات خود را انجام می دهند، پس از سرکیسه کردن چند بانک  و موسسه مالی در ایران اکنون حدود  دو سال است که به سرکیسه کردن بانک تجارت مشغول شده است.

او برخلاف قانون قبل از پایان دادرسی ها گفتگوهای رسانه ای خود را با شبکه بی بی سی و دیگر شبکه ها در مورد پرونده های قضایی انجام داده و ادعاهای بزرگی را نیز مطرح کرده است.

رویه ای که وکلای معتبر به هیچ وجه در پیگیری پرونده ها انجام نمی دهند و در حقیقت می دانند که این شیوه ناکارآمد و مسموع بوده و قضات دادگاه های بین المللی آنرا به عنوان اهرم فشاری بر روی خود احساس می کنند و در مقابل این اقدامات رسانه ای  موضع گیری محکمی دارند.

اکنون آقای سروش زایوالا که یک بار بانک تجارت را در دام انداخت و ادعا کرد که نام این بانک را از لیست تحریم های اتحادیه اروپائی بیرون آورده است، دوباره با همین ترفند وارد شده و ادعای خود را تکرار کرده است.

در حالی که وکلای اتحادیه اروپائی با یک ابتکار توانستند دوباره نام بانک تجارت و شعبات خارجی آنرا در لیست تحریم های اتحادیه اروپائی قرار بدهند.

 آنچه که از همکاری آقای سروش زایوالا و خانواده او برای کشورمان باقی مانده فقط و فقط هزینه چند میلیون دلاری بوده است که توسط بانک تجارت و بانک های دیگر پرداخت شده  و عملا هیچگونه دستاوردی برای سیستم بانکی کشورمان نداشته است.

 این در حالیست که آقای زایوالا هنوز دست از اعمال شنیع خود بر نمی دارد و دوباره در گزارش روزنامه فاینشال تایمز ادعا کرده که با اتکاء به رای دادگاه اروپائی به زودی نام بانک تجارت را از لیست کمپانی های تحت تحریم اتحادیه اروپائی بیرون خواهد آورد به نحوی که این بانک ایرانی بتواند با شعبات خارجی خود به فعالیت مالی و بانکی در سرتاسر قاره اروپا ادامه دهد.

این اقدام فریب کارانه عملا برای بدست آوردن پول از ایران صورت می گیرد چرا که او با ادعاهای واهی خود از اخذ غرامت چهار میلیارد دلاری از دولت انگلستان تا خروج نام بانک ها از لیست تحریم اتحادیه اروپائی، به مانورهای تبلیغاتی از سوی رسانه های بین المللی اقدام کرده است.

سوال مهم این است که این فرد بهائی چگونه و از طریق چه کسانی تاکنون توانسته است از بیت المال مسلمین منافع مالی کسب کند و برای ترویج آئین فرقه ضاله بهائیت در سراسر جهان از آن استفاده کند.

منبع: بولتن نيوز

[subscribe2]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*