علت گرايش بانوي مسيحي به اسلام

ورنیکا فاضلی مسیحی‌الاصل که به تازگی به دین اسلام گرویده، عصر امروز در همایش سبک زندگی اسلام در شهرستان نهاوند دین اسلام را کاملترین ادیان خواند و افزود: تأسی به این دین موجب عزت، سربلندی، امیدواری و نشاط می‌شود.
وی که به عنوان کمونیست در کشور آلمان زندگی می‌کرد و در آن ایام هیچ چیز جز مادیات برایش مهم نبود، ادامه داد: در زندگی کمونیستی، هدف انسان‌ها فقط رسیدن به مادیات است که برای رسیدن به آن سال‌ها زحمت می‌کشند اما ذره‌ای امید در زندگی آنها وجود ندارد.
این بانوی تازه مسلمان شده، دین اسلام را سرشار از محبت، عشق به انسان، معنویت و نشاط خواند و ابراز داشت: حقانیت دین اسلام باعث گرایش من به دین اسلام شد.
وی ادامه داد: دین اسلام برای همه نسل‌های بشر حرف‌های ارزشمندی برای گفتن دارد و هر روز که می‌گذرد چشم حقیقت‌بین انسان، حقایق بیشتری از احکام نورانی دین مبین اسلام را کشف می‌کند.
فاضلی ارزش‌گذاری به زن در دین اسلام را یکی از علل گرایش به این دین برشمرد و ابراز داشت: در غرب از زن به عنوان کالای بازاری بهره می‌برند که این موضوع باعث تأثیرات منفی بر روند زندگی آنها شده است.
وی به مقام رفیع زن در دین اسلام  اشاره کرد و ابراز داشت: این مقام، زمانی زیباتر و ارزشمندتر است که با گوهر حجاب و عفاف آراسته شود.

1 Comment on علت گرايش بانوي مسيحي به اسلام

  1. سلام، يك زن مسيحي مياد از عزتي مي گه اسلام بهش داده و بهش افتخار ميكنه انوقت بعضي از زنهاي مسلمان نما رو ميبينيم كه فقط اسم اسلام رو خراب ميكنند و به اسم آزادي هر جور دلشون ميخواد ميپوشند و هر چي ميخوان ميگن و هر كاري ميخوان ميكنن راست ميگن بادآورده را باد ميبره اينها راحت بدست آوردن قدر نميدونن

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*