دورخيز فرقه هاي نوظهور براي بهره مندي از منشور حقوق شهروندي

یکی از راهبردهای فرقه های ساختگی و نو ظهور در سالهای اخیر، مطرح کردن جریان مذبوح خود بعنوان اقلیت دینی در فضای کشور بوده است. سوء استفاده از مقوله هایی چون منشور حقوق شهروندی که اخیرا توسط دولت مطرح شده است نیز در این راستا مشاهده می شود.

حجت الاسلام حسینی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید برعدم عقب نشینی دولت در موارد مذکور عنوان کرد: اگر دولت بالأخص وزارت خارجه در این خصوص عقب نشینی کند این فرقه ها بطور قطع جلو می آیند.این جریان ها (همچون فرقه ضاله بهائیت) درحالی خودشان را اقلیت می دانند که اقلیت نیستند؛ اقلیت دینی جریانی است که صاحب کتاب است. بهائیت ریشه ندارد؛ استعمار، بهائیت را ساخته و امروز عنوان می کند که یک اقلیت دینی است. این گروه های نو ظهور و عرفان های کاذب که الان به وجود آمده اند؛ الان چه ویژگی دینی ای دارند که حال بعنوان اقلیت شناخته بشوند؟!!

با توجه به فضای ایجاد شده در دولت یازدهم، اگر دولت در این خصوص عقب نشینی کند، آنها جلوی می آیند و بعنوان اقلیت در گروه های سیاسی هم قرار می گیرند.

در ظاهر بعنوان عرفان و مذهب و دین؛ ولی درواقع گرداننده سیاست خارجی آمریکا خواهند بود و آنچه را که آمریکا به آنها القا می کنند باید در داخل اجرا کنند.ایشان درباره سیاست های مجلس در خصوص این جریان ها اذعان کرد: «کمیسیون فرهنگی مجلس همه حرفش این است که نباید این ها روی کار بیایند و ما اینها را بعنوان اقلیت دینی نمی شناسیم.»

کلام آخر:
با توجه به فعالیت گسترده این تشکیلات در جذب جوانان و نوجوانان با شیوه های تبلیغاتی گوناگون و مورد پسند این قشر از مسئولین انتظار می رود که با برنامه ای جامع و کامل به مبارزه ای همه جانبه با این جاسوسان خود فروخته بپردازند و در این راه با بستر سازی و فرهنگی مناسب به مبارزه با چنین فرقه های گمراهی به پا خیزند.

منبع: ديده بان

[subscribe2]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*