توهین به مقدسات اسلام توسط شرکت تویوتا

شرکت خودروسازی تویوتا که مدت هاست با ورود به بازار های ایران توانسته جایگاه ویژه ای را نزد مردم کشورمان پیدا کند، در مدل های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ کمری خود نام مقدس “الله” که برای مردم مسلمان ما کلمه ای مقدس به حساب می آید را در کف پای قسمت راننده حک کرده که جای بسی تامل دارد.

این اقدامات برای نخستین بار نیست که اتفاق می افتد و جا دارد مسئولین ذیربط با مقداری حساسیت مراقب اعتقادات مردم باشند و قبلا نیز مشاهده کرده ایم برخی از همین کشورهای کمونیستی دست به این اقدامات زده اند و هنوز جامعه اسلامی کشتار مسلمانان در میانمار را فراموش نکرده است.

با بررسی این توهین ها، نکته ای نظر را به خود جلب می کند و آن هم این که:
همه مخالفان اسلام و قرآن، در برابر این کتاب و آیین آسمانی درمانده شده اند، زیرا هیچ استدلالی ندارد و و همه درها برای خدشه وارد کردن به این دین الاهی بسته است که اگر خلاف این بود، از در توهین و کشتار وارد نمی شدند. درماندگی خود را روزی با قرآن سوزی و روز دیگر با کشتار مردم بی گناهی نشان می دهند که تنها جرمشان مسلمان بودن است و حال با جسارتیهایی چون حک کردن «الله» -که برای مسلمانان، نامی مقدس است- بر پشت شلوار، زیر کفش یا بر روی کف پوش ماشین سعی بر ارضاع حقارت و درماندگی خود دارند.

به نظر شما خواننده گرامی، اگر مخالفان اسلام، دلیل و برهانی برای رد این دین الاهی داشتند، به جسارت روی می آورند؟
آیا جسارت و توهین بی دلیل، خود برهانی بر درماندگی و ناکامی نیست؟[subscribe2]

6 Comments on توهین به مقدسات اسلام توسط شرکت تویوتا

  1. واقعاً مسئولین در این زمینه کم کاری میکنند. پیوسته شاهد توهین به مقدسات اسلامی از جانب جوامع غربی هستیم اما مسئولین که نماینده مردم در سطح بین الملل هستند نتوانستند حتی در برابر چنین هتک هرمتهایی واکنشی هرچند کوچک نشان دهند.

  2. به نظر من این کلمه مشابه الله نیست .چند تا خط موازی هم هست که امکان داره توی هر نقطه دیگه و هرجایی تعبیه بشه و توی روز مشابه این علامات رو صدها بار در نقاط مختلف میشه دید
    شما لطف کنید فضا رو بیخودی مسموم نکنین و جو ندیدن الکی

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*