ترويج فحشا در شبكه‌هاي بهائي

مدتی است پوشش خبری و گزارش‌هایی در شبکه‌های ماهواره‌ای معطوف به تبلیغ و ترویج پدیده ضداخلاقی و نامشروع مرسوم در کشورهای غربی بنام «ازدواج سفید» یا «هم‌باشی» در ایران شده است.
پدیده «همباشی» که در غرب به جای ازدواج رسمی به آن رو آورده می‌شود و یکی از عوامل انحطاط اخلاقی غرب به شمار می‌رود در حقیقت همان زندگی زن و مرد در کنار یکدیگر به مدت موقت و نامعلومیست که تقریباً هیچ قید و بند اخلاقی و شرعی طرفین را طی این رابطه محدود نمی‌کند.

در حقیقت آنها برای فرار از تشکیل خانواده از راه صحیح به علت مسئولیت‌هایی که با خود همراه دارد و همچنین شهوترانی ضابطه‌مند! نوعی زندگی بدون هیچ قرارداد شرعی و قانونی را برمی‌گزینند تا برای مدتی نامعلوم کنار یکدیگر سر کنند. هر وقت هم که با هردلیلی به نتیجه نرسند ـ مثلاً هریک از طرفین فرد دیگری را انتخاب کند یا از دیگری خسته شود ـ به رابطه خاتمه می‌دهند.

مسئله مهم در این میان بارداری‌های ناخواسته، فرزندان نامشروع، سقط جنین‌های متعدد و غیرقانونی و… است که همگی به شدت تهدیدکننده سلامت هر جامعه‌ایست. حال شبکه‌های ماهواره‌ای هم طبق دستورالعمل‌های تعریف‌شده‌شان با برنامه‌های گوناگون از فیلم و سریال گرفته تا برنامه‌های کارشناس‌محور جریان تبلیغاتی را حول محور «همباشی» گسیل داشته‌اند.

اما نکته جالب در برنامه “سمت نو” شبکه بهائی‌محور “من‌وتو” صورت گرفت که ضمن ترویج و تبلیغ این موضوع از “عرفان ثابتی” بهائی به عنوان کارشناس دعوت کرده بود.چراکه همین آقای کارشناس که با لقب آقای دکتر خطاب می‌شود ـ در بی‌بی‌سی فارسی خود را کارشناس تاریخ معرفی می‌نماید و در برنامه‌های دیگر خود را کارشناس مسائل سیاسی، کارشناس خاورمیانه و… اما اکنون بعنوان جامعه‌شناس درباره مردم ایران و بحث فرهنگ غربی اظهار نظر می‌نماید.

موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که مجریان برنامه نیز بیان می‌کنند برخی سریال‌های ماهواره با قبح‌شکنی و زیبانمایی این پدیده نقش بسزایی ایفا می‌کنند!عرفان ثابتی عضو فرقه ضاله بهائیت به راحتی و جسارت تمام مردم ایران را «ریاکار و خودخواه» معرفی می‌کند و با اهانت‌هایی پشت سر هم که نثار مردم فهیم کشورمان می‌کند ادعا می‌کند از آنجا که «تقیه» پوششی توجیهی برای «دروغ» است پس ایرانی‌ها به اسم تقیه غیر آن دروغ را روا می‌دارند و به راحتی دروغ می‌گویند.

گفتنی است این اولین برنامه‌ای نیست که بهائیان سعی در ترویج بی‌بند و باری و نفوذ فرهنگ غربی در ایران را دارند این فرقه ضاله از همه ابزارهای موجود در جهت ضربه زدن به اسلام ناب محمدی حداکثر بهره‌برداری را می‌کند.

منبع: فرقه نيوز

[subscribe2]

1 Comment on ترويج فحشا در شبكه‌هاي بهائي

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*